Zdjęcia wykonano: Maj 2016
   Rodzinny obiekt Zajazd nad Sapiną położony jest w samym sercu Pojezierza Mazurskiego, bezpośrednio nad rzeką Sapiną. Znajduje się on w cichej części centrum Kruklanek, a jest oddalony jedyne 12 minut spacerem nad plażę miejską. Swoim Gościom oferuje on bogate zaplecze rekreacyjne.
   Zajazd nad Sapiną zapewnia przestronne pokoje rodzinne i bezpłatny parking na terenie posesji. Stanowi on doskonałe miejsce na relaksujące i pełne wrażeń wakacje.
   Każdego ranka w restauracji serwowane jest śniadanie, lunch oraz kolacja, obejmujące tradycyjne dania kuchni polskiej. Bar oferuje szeroki wybór gorących i zimnych napojów, którymi można delektować się również przy grillu w ogrodzie.
   Podczas pobytu w Zajeździe nad Sapiną nasi Goście mogą łowić ryby, pływać kajakiem, wybrać się na grzyby czy wędrować lub jeździć na rowerze po jednej z wielu pięknych tras w okolicy. Personel chętnie pomoże Gościom w wypożyczeniu niezbędnego sprzętu, organizacji wycieczek lub skierowaniu w ciekawe miejsca.
   Zatrzymując się w obiekcie, Goście będą mieli okazję podziwiać przepiękne krajobrazy Pojezierza Mazurskiego i zwiedzić liczne pobliskie atrakcje. Kruklanki to świetna baza wypadowa!
Pokoje
 

Nasze przytule i przestronne pokoje dostosowane są do potrzeb gości.

Lokalizacja

 

Obiekt położony w centrum pięknej turystycznej miejscowości, bezpośrednio nad rzeką Sapiną.

Domowe obiady

 

Niewątpliwie jedzenie w naszym obiekcie jest tym czym możemy się pochwalić najbardziej.